Ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak‘n’Roll - Wygraj życie - ciąg dalszy! Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały tym razem: Lilianna Kaźmierczak, Martyna Radosz, Gabriela Kusz oraz Aleksandra Kaczmarek. Dziękujemy w imieniu fundacji i zapraszamy do udziału w projekcie. Trzeba nadmienić, że strzyżenia wykonują uczennice z klas fryzjerskich technikum. Tym razem były to: Milena Wawrzyniak (3FG), Emilia Madaj (3FG) Kinga Woreta (4FZ) wspierane przez Karolinę Matusiak (2EF) Klaudię Nowak (1LF), Karolinę Graczyk 1LF), Martę Obielak (3FG) i Wiktorię Danisz (3FG).

Koordynatorem akcji w ZST jest Emilia Marucha. Metamorfozy dla „Daj Włos!” możliwe są po wcześniejszym umówieniu - kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.